MÍSTO

V Praze na adrese:
Italská 18
120 00 Vinohrady

nebo online audio- nebo videohovorem přes FB messenger, nebo WhatsApp.


TÝM

Andrea Mokrejšová

Jsem to já autorka tohoto blogu a nutriční terapeut specialista (Mgr.) z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Díky svému vzdělání a kvalifikaci mohu lidem pomáhat i s léčebnými dietami, zároveň pracuji i v nemocnici na oddělení nefrologie a působím jako lektor a odborný garant výživy v projektu FITFAB Strong a FitNut akademie.

Věřím, že strava a náš životní styl je velmi důležitý pro prevenci nemocí, udržování a posilování zdraví fyzického i psychického. Proto chci lidem ukázat jak se stravovat jednoduše, bez zákazů, bez extrémů a tak, jak to je vhodné právě pro ně.

Zdravý životní styl není pouze o stravě, ale i o psychické pohodě a pohybu. Kromě mé specializace ve zdravotnictví jsem taktéž jógovým lektorem. Mohu tak pro vás připravit soukromé lekce jógy pro jednotlivce i skupiny.


Veronika Chalánková

Abych se mohla věnovat ještě více klientům a zachovat si stále kvalitu poskytovaných služeb, rozhodla jsem se přibrat ještě svou kolegyni Veroniku, která též vystudovala bakalářský obor nutriční terapeut a navazující magisterský obor nutriční terapeut specialista (Mgr.) na 1. lékařské fakultě UK. 

I Veronika má zkušenosti s úpravou stravování u zdravých osob i s léčebnými dietami individuálně podle potřeb daného klienta či pacienta.Hlavní zásady:Nabídka služeb:
Celou nabídku i s popisem služeb a ceníkem najdete zde.

Základní konzultace

Jednoduchý, ale efektivní způsob, jak upravit své dosavadní stravovací zvyky. Založen na rozboru stávajících stravovacích návyků a doporučení vhodných úprav v souvislosti individuálního životního stylu, preferencí, možností a cílů.
Objasnění otázek ohledně stravy, pohybu a cvičení, suplementace a celkového životního stylu.
Možné jednorázově i dlouhodobě.

Individuální stravovací plán

Ucelený a dlouhodobě udržitelný stravovací plán na míru. Bez striktních opatření, vycházející z dosavadních zvyků, žádné radikální změny. Zaměření se na nastavení dlouhodobě udržitelného stravování. Respektující i zbytek životního stylu. 
Obsahuje doporučení vhodných potravin, inspirace a recepty na zdravé a vyvážené recepty, osvětlení principů zdravé stravy, návod na nákupu potravin, věnuje se pitnému režimu a pohybové aktivitě.

Analýza tělesného složení pomocí InBody

Zajímává konkrétní složení vašeho těla? Poměr tělesného tuku, svaloviny a jejich rozložení v celém těle? Měření pomocí bioimpedance na přístroji InBody S10 může být skvělým ukazatelem při úpravě stravovacích a pohybových zvyklostí a snahy změnit proporce tukové a svalové tkáně, které nejsou na obyčejné váze vidět. Někdy se může zdát, že se nic neděje, ale tělo pracuje a vše se mění požadovaným směrem.

Léčebná strava

Jako nutriční terapeut - zdravotník - mohu pracovat i s lidmi, kteří potřebují dodržovat speciální dietní opatření z důvodů zdravotních obtíží. Pokuste se mi v e-mailu popsat váš problém, v případě potřeby vám předám kontakt na jiného odborníka.


Přednášková činnost, webináře, publikační činnost aj.

Přednášky a workshopy v online i offline prostředí jsou důležitou součástí osvěty o zdravé stravě. Interaktivní semináře odborně ale stále ve srozumitelném jazyce. 
Psaní článků do online i tištěných periodik. 
Lekce jógy online i osobně, pro skupiny i jednotlivce.
Stačí se ozvat.


 Jak se objednat?
Jednoduše, stačí napsat e-mail na adresu andrea.mokrejsova@enutri.cz
Jako předmět uveďte "nutriční poradenství".
Do zprávy, prosím, stručně popište důvod své návštěvy a o jakou službu máte zájem.


Potřebujete změnit termín?
Není problém! Pokud potřebujete změnit termín z jakéhokoliv důvodu, dejte mi prosím vědět alespoň 48 hodin předem. V jiném případě nejsem bohužel schopná termín obsadit a z toho důvodu požaduji náhradu konzultace v hodnotě 500,- 

Veškerá činnost je provozována na živnostenský list.

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová