Nutriční poradenství


Kde?
Konzultace jsou možné v Praze a online (viz nabídka služeb).

Kdo služby nabízí?
Jsem to já, Andrea Mokrejšová, autorka tohoto blogu a nutriční terapeutka (bc.) a studentka oboru nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.
Titul bakalář jsem získala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v oboru nutriční terapeut.
Jestli Vás zajímá více informací o mě, najdete je zde: about nebo si přečtěte reference.

Způsoby plateb:
Platit je možné v hotovosti, nebo převodem na účet.

Hlavní zásady:


Nabídka služeb:
Celou nabídku i s popisem služeb najdete zde.

Základní konzultace

Jednoduchý, ale efektivní způsob, jak upravit své dosavadní stravovací zvyky. Založen na rozboru stávajících stravovacích návyků a doporučení vhodných úprav v souvislosti individuálního životního stylu, preferencí, možností a cílů.
Objasnění otázek ohledně stravy, pohybu a cvičení, suplementace a celkového životního stylu.
Možné jednorázově i dlouhodobě.

Individuální stravovací plán
Ucelený a dlouhodobě udržitelný stravovací plán na míru. Bez striktních opatření, vycházející z dosavadních zvyků, žádné radikální změny. Zaměření se na nastavení dlouhodobě udržitelného stravování. Respektující i zbytek životního stylu. 
Obsahuje doporučení vhodných potravin, inspirace a recepty na zdravé a vyvážené recepty, osvětlení principů zdravé stravy, návod na nákupu potravin, věnuje se pitnému režimu a pohybové aktivitě.

Analýza tělesného rozložení pomocí InBody
Zajímává konkrétní složení vašeho těla? Poměr tělesného tuku, svaloviny a jejich rozložení v celém těle? Měření pomocí bioimpedance na přístroji InBody S10 může být skvělým ukazatelem při úpravě stravovacích a pohybových zvyklostí a snahy změnit proporce tukové a svalové tkáně, které nejsou na obyčejné váze vidět. Někdy se může zdát, že se nic neděje, ale tělo pracuje a vše se mění požadovaným směrem.

Léčebná strava
Jako nutriční terapeut - zdravotník - mohu pracovat i s lidmi, kteří potřebují dodržovat speciální dietní opatření z důvodů zdravotních obtíží. Pokuste se mi v e-mailu popsat váš problém, v případě potřeby vám předám kontakt na jiného odborníka.

Přednášková činnost, webináře
Přednášky a workshopy v online i offline prostředí jsou důležitou součástí osvěty o zdravé stravě. Interaktivní semináře odborně ale stále ve srozumitelném jazyce. 


Jak se objednat?
Jednoduše, stačí napsat email na adresu andrea.mokrejsova@enutri.cz
Jako předmět uveďte "nutriční poradenství".
Do zprávy, prosím, stručně popište důvod své návštěvy a o jakou službu máte zájem.

Potřebujete změnit termín?
Není problém! Pokud potřebujete změnit termín z jakéhokoliv důvodu, dejte mi prosím vědět alespoň 48 hodin předem. V jiném případě nejsem bohužel schopná termín obsadit a z toho důvodu požaduji náhradu konzultace v hodnotě 500,- 


Veškerá činnost je provozována na živnostenský list.

Komentáře