MÍSTO

V Praze na adrese:
Italská 18
120 00 Vinohrady

nebo online audio- nebo videohovorem přes FB messenger, nebo WhatsApp.


MŮJ TÝM

Andrea Mokrejšová

Jsem to já autorka tohoto blogu a nutriční terapeut specialista (Mgr.) z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Díky svému vzdělání a kvalifikaci mohu lidem pomáhat i s léčebnými dietami, zároveň pracuji i v nemocnici na oddělení nefrologie a působím jako lektor a odborný garant výživy v projektu FITFAB Strong a FitNut akademie.

Věřím, že strava a náš životní styl je velmi důležitý pro prevenci nemocí, udržování a posilování zdraví fyzického i psychického. Proto chci lidem ukázat jak se stravovat jednoduše, bez zákazů, bez extrémů a tak, jak to je vhodné právě pro ně.

Zdravý životní styl není pouze o stravě, ale i o psychické pohodě a pohybu. Kromě mé specializace ve zdravotnictví jsem taktéž jógovým lektorem. Mohu tak pro vás připravit soukromé lekce jógy pro jednotlivce i skupiny.


Veronika Chalánková

Abych se mohla věnovat ještě více klientům a zachovat si stále kvalitu poskytovaných služeb, rozhodla jsem se přibrat ještě svou kolegyni Veroniku, která též vystudovala bakalářský obor nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě UK, stejně tak dokončuje navazující magisterské studium oboru nutriční terapeut specialista. 

I Veronika má zkušenosti s úpravou stravování u zdravých osob i s léčebnými dietami individuálně podle potřeb daného klienta či pacienta.Způsoby plateb:

Platit je možné v hotovosti nebo převodem na účet.Hlavní zásady:Nabídka služeb:
Celou nabídku i s popisem služeb a ceníkem najdete zde.

Základní konzultace

Jednoduchý, ale efektivní způsob, jak upravit své dosavadní stravovací zvyky. Založen na rozboru stávajících stravovacích návyků a doporučení vhodných úprav v souvislosti individuálního životního stylu, preferencí, možností a cílů.
Objasnění otázek ohledně stravy, pohybu a cvičení, suplementace a celkového životního stylu.
Možné jednorázově i dlouhodobě.

Individuální stravovací plán

Ucelený a dlouhodobě udržitelný stravovací plán na míru. Bez striktních opatření, vycházející z dosavadních zvyků, žádné radikální změny. Zaměření se na nastavení dlouhodobě udržitelného stravování. Respektující i zbytek životního stylu. 
Obsahuje doporučení vhodných potravin, inspirace a recepty na zdravé a vyvážené recepty, osvětlení principů zdravé stravy, návod na nákupu potravin, věnuje se pitnému režimu a pohybové aktivitě.

Analýza tělesného rozložení pomocí InBody

Zajímává konkrétní složení vašeho těla? Poměr tělesného tuku, svaloviny a jejich rozložení v celém těle? Měření pomocí bioimpedance na přístroji InBody S10 může být skvělým ukazatelem při úpravě stravovacích a pohybových zvyklostí a snahy změnit proporce tukové a svalové tkáně, které nejsou na obyčejné váze vidět. Někdy se může zdát, že se nic neděje, ale tělo pracuje a vše se mění požadovaným směrem.

Léčebná strava

Jako nutriční terapeut - zdravotník - mohu pracovat i s lidmi, kteří potřebují dodržovat speciální dietní opatření z důvodů zdravotních obtíží. Pokuste se mi v e-mailu popsat váš problém, v případě potřeby vám předám kontakt na jiného odborníka.


Přednášková činnost, webináře, publikační činnost aj.

Přednášky a workshopy v online i offline prostředí jsou důležitou součástí osvěty o zdravé stravě. Interaktivní semináře odborně ale stále ve srozumitelném jazyce. 
Psaní článků do online i tištěných periodik. 
Lekce jógy online i osobně, pro skupiny i jednotlivce.
Stačí se ozvat.


 Jak se objednat?
Jednoduše, stačí napsat e-mail na adresu andrea.mokrejsova@enutri.cz
Jako předmět uveďte "nutriční poradenství".
Do zprávy, prosím, stručně popište důvod své návštěvy a o jakou službu máte zájem.


Potřebujete změnit termín?
Není problém! Pokud potřebujete změnit termín z jakéhokoliv důvodu, dejte mi prosím vědět alespoň 48 hodin předem. V jiném případě nejsem bohužel schopná termín obsadit a z toho důvodu požaduji náhradu konzultace v hodnotě 500,- 

Veškerá činnost je provozována na živnostenský list.

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová