Kde?
Konzultace jsou možné v Praze a online (viz nabídka služeb).

Kdo služby nabízí?
Andrea Mokrejšová
Jsem to já autorka tohoto blogu a nutriční terapeutka (Bc.) z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Aktuálně dokončuji magisterské studium nutriční terapeut specialista také na 1. lékařské fakultě.

Díky svému vzdělání a kvalifikaci mohu lidem pomáhat i s léčebnými dietami, zároveň pracuji i v nemocnici na oddělení nefrologie a působím jako lektor a odborný garant výživy v projektu FITFAB Strong a FitNut akademie.

Věřím, že strava a náš životní styl je velmi důležitý pro prevenci nemocí, udržování a posilování zdraví fyzického i psychického. Proto chci lidem ukázat jak se stravovat jednoduše, bez zákazů, bez extrémů a tak, jak to je vhodné právě pro ně.


Veronika Chalánková
Abych se mohla věnovat ještě více klientům a zachovat si stále kvalitu poskytovaných služeb, rozhodla jsem se přibrat ještě svou kolegyni Veroniku, která též vystudovala bakalářský obor nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě UK, stejně tak dokončuje navazující magisterské studium oboru nutriční terapeut specialista. 

I Veronika má zkušenosti s úpravou stravování u zdravých osob i léčebnými dietami individuálně dle potřeb klienta.Způsoby plateb:
Platit je možné v hotovosti, nebo převodem na účet.

Hlavní zásady:


Nabídka služeb:
Celou nabídku i s popisem služeb najdete zde.

Základní konzultace

Jednoduchý, ale efektivní způsob, jak upravit své dosavadní stravovací zvyky. Založen na rozboru stávajících stravovacích návyků a doporučení vhodných úprav v souvislosti individuálního životního stylu, preferencí, možností a cílů.
Objasnění otázek ohledně stravy, pohybu a cvičení, suplementace a celkového životního stylu.
Možné jednorázově i dlouhodobě.

Individuální stravovací plán
Ucelený a dlouhodobě udržitelný stravovací plán na míru. Bez striktních opatření, vycházející z dosavadních zvyků, žádné radikální změny. Zaměření se na nastavení dlouhodobě udržitelného stravování. Respektující i zbytek životního stylu. 
Obsahuje doporučení vhodných potravin, inspirace a recepty na zdravé a vyvážené recepty, osvětlení principů zdravé stravy, návod na nákupu potravin, věnuje se pitnému režimu a pohybové aktivitě.

Analýza tělesného rozložení pomocí InBody
Zajímává konkrétní složení vašeho těla? Poměr tělesného tuku, svaloviny a jejich rozložení v celém těle? Měření pomocí bioimpedance na přístroji InBody S10 může být skvělým ukazatelem při úpravě stravovacích a pohybových zvyklostí a snahy změnit proporce tukové a svalové tkáně, které nejsou na obyčejné váze vidět. Někdy se může zdát, že se nic neděje, ale tělo pracuje a vše se mění požadovaným směrem.

Léčebná strava
Jako nutriční terapeut - zdravotník - mohu pracovat i s lidmi, kteří potřebují dodržovat speciální dietní opatření z důvodů zdravotních obtíží. Pokuste se mi v e-mailu popsat váš problém, v případě potřeby vám předám kontakt na jiného odborníka.


Přednášková činnost, webináře
Přednášky a workshopy v online i offline prostředí jsou důležitou součástí osvěty o zdravé stravě. Interaktivní semináře odborně ale stále ve srozumitelném jazyce. 


 Jak se objednat?
Jednoduše, stačí napsat email na adresu andrea.mokrejsova@enutri.cz
Jako předmět uveďte "nutriční poradenství".
Do zprávy, prosím, stručně popište důvod své návštěvy a o jakou službu máte zájem.

Potřebujete změnit termín?
Není problém! Pokud potřebujete změnit termín z jakéhokoliv důvodu, dejte mi prosím vědět alespoň 48 hodin předem. V jiném případě nejsem bohužel schopná termín obsadit a z toho důvodu požaduji náhradu konzultace v hodnotě 500,- 

Veškerá činnost je provozována na živnostenský list.

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová