Andrejka za vás nezhubne. Když se ale zhubnout rozhodnete, díky Andrejce to klapne. Poradí, naměří, vysvětlí, sestaví jídelníček. Nenechá vás se trápit a omezovat. Ukáže vám, jak na to, abyste měli radost ze sebe i z celýho procesu. A najednou zjistíte, že nedržíte dietu. Že jste si jen nastavili nový životní styl, který se vám dodržuje lehce, který vás baví a ještě slýcháte pochvalný věty z okolí.


Andrejku jsem oslovila, abych konečně pochopila co a v jakém množství mám jíst. Nejenom, že mi vše výborně vysvětlila, ale ještě mi sepsala jídelníček na míru. Asi si teď říkáte, že to vám na internetu dá skoro každý, musím vás vyvést z omylu, Andrejka sestavila jídelníček přímo podle toho jak se denně stravuji, co potřebuji a mám ráda. Udělala mi celkové nutriční vyšetření, vysvětlila mi množství, které bych měla sníst a jak jídlo zvládat v různých situacích dne. Jsem ráda, že jsem oslovila právě Andrejku, díky ní vím, jak se stravovat už celý život a ne jen na měsíc!


Andrejku jsem našla díky programu FITFAB Strong, na kterém se podílí, když jsem už delší dobu přemýšlela nad tím, že bych ráda navštívila nutričního terapeuta, protože jsem nebyla spokojená se svým stravováním. Andrejka mi odpověděla na můj e-mail velice rychle a dohodly jsem si schůzku. Po první schůzce, kde mě vyslechla, co ráda jím a co zas tak ne :D, mi připravila rámcový jídelníček, který je krásně přehledný a pokud si vzpomenete, že Vám tam něco chybí, Andy Vám jídelníček pohotově doplní. Díky Andy a jejímu jídelníčku se cítím lépe, mám více energie a navíc se mi zdravě upravila postava během tří měsícu a to bez držení nějakých diet. Jídelníček mě naučil, jak by asi každé jídlo mělo vypadat a co a v jakém množství by mělo obsahovat přesně pro mé tělo. Andrejka všechno zvládla s přehledem a přesto, že jsem vegetarián ,mi dokázala sestavit jídelníček tak, abych měla dostatek všech živin. Andrejku velice doporučuji, s ní nešlápnete vedle. :)


Andrejku rozhodně doporučuji.
Už ani nevím, jak to začalo, asi brouzdáním na internetu ve snaze najít ty "správné" tipy, jak se stravovat, jak se hýbat a jak vůbec zdravě žít. V těch všech informacích jsem se ztrácela.
Rozhodla jsem se oslovit nějakého odborníka, aby mi to celé prostě ucelil. A teď koho? ..no zvítězil zdravý selský rozum. To, že Andrejčiny tipy a příspěvky měly hlavu a patu a úplně jednoduše sympatie. A udělala jsem dobře. Na osobní setkání jsem se vždy moc těšila.
Andy ví, o čem mluví.
Vychází z toho, na co jste zvyklí, čím se stravujete, co máte rádi. Žádné vnucování rádoby zdravých potravin.
Poslouchá, co říkáte, všechno bere v potaz.
Udělala mi rámcový jídelníček, z kterého si sama vybírám, co budu jíst. Naučila jsem o všem víc přemýšlet. Velmi přehledně sestavila kompletní návod, jak si poskládat všechny denní chody, aby jídla byla vyvážená, sytá, chutná, jednoduchá a použitelná i pro ostatní členy rodiny.
Časem jsme jídelníček i různě upravovali díky momentálním potřebám.
Dala mi spousty tipů na recepty, které se ujaly i v okolí.
Andrejka se o Vás zajímá, i když "vyčerpáte" domluvený počet setkání.
A hlavně, mám z ní pocit, že ji tohle všechno neuvěřitelně baví a úplně mě nabila chutí se do všeho pořadně zakousnout a překopat svůj dosavadní životní styl. A to nejenom stravováním, ale i pohybem, cvičení a relaxací.
A navíc je hrozně pěkná baba:-)
Takže za mě, stoprocentně doporučuji.
spokojený klient Tereza


Andrejka mi poradila a bylo příjemné s ní jednat. Jde vidět, že ji naplňuje a baví to, co dělá, tím pádem i pocity, které ve Vás zanechá společná konzultace jsou prostě super.
Jsem ráda, že mě navedla na správnou cestu, dala tipy jak to všechno zlepšit abych se cítila líp a vyvedla mě z omylů. Za což jí děkuji nejvíc.

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová