Ahoj!
Vítám vás na mém blogu, který velmi narcisticky nese mé jméno.

Ale o čem je?
O všem co mě baví a zajímá! Především o zdravé stravě, zdravých receptech a jídlech, sportu, zdraví, cestování, škole a trochu i o módě.


A kdo jsi ty?
Já jsem holka, teď už nutriční terapeutka, z Prahy, která studuje obor nutriční specialista na 1. lékařské fakultě v Praze.
Už od 3 let jsem chodila na nejrůznější lekce tancování a jiných pohybových kroužků, v 5 letech jsem začala jezdit na koních, do toho jsem hrála na kytaru a flétnu, chodila na kreslení (dodnes vůbec neumím kreslit), angličtiny, keramiky.

Už od mala jsem se prostě ráda hodně hýbala, taky se smála, četla a cestovala. Teď už na lekce tancování sice nechodím, ale pořád jezdím na koních, hodně běhám, cvičím (ať už doma nebo zkouším různé lekce), jím zdravě, pozitivně myslím a směju se, taky se hodně učím, cestuju a píšu tenhle blog.

Krom toho se snažím lidi naučit zdravěji jíst, více se hýbat a pozitivněji myslet. Prostě je naučit zdravému a aktivnímu životnímu stylu. Zdraví je to nejceněnější co máme a opravdu hodně ho můžeme ovlivnit naším chováním - jídlem, sportem, myšlením. Snažím se lidem ukázat, že právě díky tomu můžeme být zdravější, chytřejší a šťastnější.
Moc ráda poznávám nová místa a hrozně ráda o tom někomu vyprávím, takže tady taky najdete mnoho článků, fotek a videí z mých cest a návštěv nových podniků

V tomto smyslu se nese celý můj blog, chci vám předat nějaké mé znalosti, poradit vám co cvičit, co jíst, jak se ubránit kupování výrobků, které slibují něco co vám nejsou schopny dát, jak myslet pozitivně, kam vycestovat nebo kam si sednout na kafe.

Využít můžete také mých služeb nutričního poradenství, celou nabídku služeb včetně ceníku naleznete zde.

Kontaktovat mě může buď na mailu andrea.mokrejsova@enutri.cz nebo na instagramu-andreamokrejsova

Doufám, že vás můj blog bude bavit a budu moc ráda, když si přihlásíte odběr.
Díky za přečtení,

Andy ♥

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová