→ zpátky na popis služeb 


Mgr. Andrea Mokrejšová

Jsem to já autorka tohoto blogu a nutriční terapeut specialista (Mgr.) z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Díky svému vzdělání a kvalifikaci mohu lidem pomáhat i s léčebnými dietami, zároveň pracuji i v nemocnici na oddělení nefrologie a působím jako lektor a odborný garant výživy v projektu FITFAB Strong a FitNut akademie.

Věřím, že strava a náš životní styl je velmi důležitý pro prevenci nemocí, udržování a posilování zdraví fyzického i psychického. Proto chci lidem ukázat jak se stravovat jednoduše, bez zákazů, bez extrémů a tak, jak to je vhodné právě pro ně.

Zdravý životní styl není pouze o stravě, ale i o psychické pohodě a pohybu. Kromě mé specializace ve zdravotnictví jsem taktéž jógovým lektorem. Mohu tak pro vás připravit soukromé lekce jógy pro jednotlivce i skupiny.

Mgr. Veronika Chalánková

Abych se mohla věnovat ještě více klientům a zachovat si stále kvalitu poskytovaných služeb, rozhodla jsem se rozšířit své řady. Při rozhodování a vybírání byla Veronika jasnou volbou a po roční zkušební době nemohu být více spokojená. Podle referencí od klientů, které měla ve svých rukou jsem si jistá, že jsem udělala správně. 

Veronika též vystudovala vystudovala bakalářský obor nutriční terapeut a navazující magisterský obor nutriční terapeut specialista (Mgr.) na 1. lékařské fakultě UK. 

Veronika má zkušenosti s úpravou stravování u zdravých osob i s léčebnými dietami individuálně podle potřeb daného klienta či pacienta.

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová