pátek 6. února 2015

Mamacoffee

Dnešní článek bude opět o jedné pražské kavárně. Tentokrát jsem navštívila Mamacoffee v Londýnské ulici (kousek od I.P.Pavlova), což je řetězec kaváren. V této kavárně jsem byla poprvé o prázdninách 2014 a upřímně vám doporučuji ji navštívit až bude otevřená zahrádka. Je to velmi milé prostředí s milou obsluhou, ale uvnitř je asi jen 5 stolů, takže se vám může stát, že si nesednete (Kávu si můžete vzít i s sebou) navíc pokud chcete řešit něco důležitého může vás rušit rozhovor ostatních návštěvníků nebo vám může vadit, že uslyší vše co si říkáte. Tohle nebyl sice náš případ, ale myslím, že je důležité na to upozornit. 


V kavárně jsou opravdu moc milý a pohostinní. Já jsem si dala Caffe Latté a přítel Flat White. Obě kávy byly výborné s krásnými 'obrázky' (které jsou už téměř v každé kavárně klasikou). Obě stály něco kolem 50 korun. V kavárně to moc krásně vonělo čerstvě mletou kávou, zákusky a sušenkami, a tak jsme nevydrželi a objednali si brownies. Sice ho snědl přítel (já ochutnala ždibíček), tak bylo opravdu výborné a pokud Mamacoffee navštívíte určitě ho vyzkoušejte. Kousek stál asi 35 korun. 


Kavárna je nekuřácká (kouřit můžete pouze na zahrádce) za což jsem vděčná, nesnáším, když jsem v kavárně, kde se kouří. Naopak přítel řekl: "Napiš tam, že mě ten zákaz kouření pěkně naštval", no nechtělo se mu venku mrznout. Myslím, že se zde nedá platit kartou, ale jistá si tím nejsem. Celkově bych kavárnu doporučila, jen vás chci upozornit na menší prostor, který by někomu mohl vadit.
Znáte tuto kavárnu? Jaký na ni máte názor?


1 komentář:

Děkuji za přečtení a Váš komentář!