neděle 7. září 2014

Standard Cafe


Rozhodla jsem se založit novou rubriku, ve které budu doporučovat různé podniky v Praze, do kterých ráda chodím. Vzhledem k tomu, že já sama si ráda přečtu doporučení na jiných stránkách, tak mi to přišlo jako dobrý nápad. 

Jako první doporučím kavárnu Standard Cafe. Je v centru kousek od Národního divadla, takže dostupnost je naprosto skvělá. Mají tu velmi široký výběr nápojů i jídel - polévky, koláče, quiche, kávy, citronády, čaje... Ke kávě je vždy přidán pytlíček TŘTINOVÉHO cukru a malou sklenici vody (k espresu samozřejmě i malou sklenici mléka). 

Poprvé jsem si dala Latté, které bylo opravdu skvělé a k tomu ještě citronádu, která nebyla snad ani se špetkou cukru, ale přesto byla naprosto výborná a osvěžující. Kamarádka si dala meruňkový koláč, pomerančádu a espero - ochutnala jsem pouze pomerančádu, ale podle jejich slov, to bylo výborné. 

Když jsme ji navštívily s kamarádkou tentokrát dala jsem si sodovku, kterou stylově servírovali ve džbánku s ledem a citrónem. Ve chvíli kdy jsme dorazily bylo vevnitř i venku plno a vzhledem k tomu, že jsme chtěly být venku tak jsme seděly na lavičce, kterou zde mají. Po té se uvolnilo místo u jednoho stolku venku, tak jsme se přesunuly. Kamarádka si pak dala ještě pudinkový koláč a říkala, že byl výborný. 
Ceny jsou velmi přijatelné, obsluha je velmi milá a podle toho jak jsem viděla se sem chodí hodně lidí učit, takže vevnitř bude  (nejspíš) prostor na nabíječku pro notebook nebo mobil. Prostředí je klidné, i když je "zahrádka" na chodníku, tak tu neprojde příliš moc lidí. 100% DOPORUČUJI

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!