středa 7. ledna 2015

Můj šálek kávy


Včera jsem byla poprvé v rámci svého ,Wishlist 2015' v kavárně Můj šálek kávy. Navštívila jsem ji s přítelem, protože společně rádi objevujeme a zažíváme nové věci, tak koho jiného vzít? Mám pro Vás mnoho fotek a ty zákusky fotil přítel, protože já jsem se styděla jít je fotit. Ono to zní možná trochu hloupě, ale víte jak je divné jít si všechno fotit, když na vás všichni koukají? :D Můj šálek kávy se nachází v Křižíkově ulici, nejlépe se sem dostanete metrem B na stanici Křižíkova, odkud už je to kousek. 

Kavárna je v celku velká, ale i přesto působí velmi útulně a "domácky". Obsluha byla velmi milá, pozorná a starostlivá, což oceňuji, protože dost často se mi stává, že v některých podnicích se musí člověk občas připomínat. Obsluha nám přinesla dva lístky každému, na jednom jsou nápoje a na druhém jsou denní speciality (jídlo), zákusky/koláče/sušenky/dortíky si můžete jít vybrat ke dvěma vytrínkám. 

Já jsem si dala cappuccino a citronádu se šalvějí. Cappuccino bylo výborné, servírovali k němu vodu na zapití a bylo v něm mlékem nakresleno srdíčko. Přítel si dal americano s mlékem, polévku dne s domácím chlebem a panna cottu. Ke kávě dostal navíc vodu na zapití a vodu na dolití, kterou využil, protože americano bylo opravdu poctivé! Polévka si už nejsem jistá jaká byla, vypadala jako hrášková, ale nebyla. Určitě byla luštěninová a chutnala moc dobře, určitě na ni zajdeme zase. 
Ceny byly vážně nízké, což jsem ani nevěřila. Nebo ony byly asi takové normální, ale na to, že je to celkem v centru a v dnešní době velmi populární kavárna, tak mě to až překvapilo. :)

Znáte tuto kavárnu, co na ní říkáte? A nebo jste se po tomto článku a fotkách rozhodli ji navštívit? 1 komentář:

  1. polívka vypadá nádherně .. jsem hodně polívková :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!