neděle 21. prosince 2014

Pizzerie Grosseto - Marina


Dnes jsem byla s přítelem v restauraci Grosseto, jak už jsem řekla, miluji italské jídlo a Grosseto je jedním z mých nejoblíbenějších restaurací vůbec. Většinou chodím do Grosseta na Náměstí Míru nebo do Průhonic, ale tentokrát jsme s přítelem byli na ,rozlučkovo-štědrovečerním obědě' :D. Přítel má totiž rodinu na Slovensku a každoročně Vánoce slaví tam a já zase každý rok jezdím do Orlických hor na chalupu s rodinou. Takže tento oběd byl náš rozlučkový před Vánoci, tak abychom to trochu oslavili. A proto jsme se rozhodli rezervovat místa v Marině - restaurace Grosseto v podobě lodi na Vltavě s výhledem na Pražský Hrad, Petřín a Karlův most. Najdete ji na zastávce Staroměstská, hned vedle Mánesova mostu.


Já jsem si dala penne all'amatriciana-italská slanina, cibulka a rajčatová omáčka. Naprosto vynikající, opravdu skvělé i cena byla přijatelná (185,-), takže toto jídlo bych určitě mohla doporučit. :) Přítel si dal ravioli al salmone-ravioli plněné lososem, podávané se smetanovo-špenátovoou omáčkou. Říkal, že byly výborné, ale na jeho vkus jich bylo opravdu maličko a vzhledem k ceně (215,- ) by porce mohla být větší. Jako dezert jsme si dali sorbet (přítel ananasový a já divokou třešeň) bylo to výborné.


Celkově byla obsluha moc milá a pohotová i přes to kolik tam bylo lidí. Prostředí bylo moc hezké a k tomu skvělý výhled, takže bych Vám tuto restauraci (ale Grosseto celkově) určitě doporučila. Jediné co mě trochu mrzí je, že Grosseto nemá jednotný jídelníček, v každé ,pobočce' mají jiná jídla, ale to bych nebrala jako mínus. Co mě vážně zklamalo jsou ceny, Protože v Marině jsou ceny opravdu o mnoho vyšší než třeba na Náměstí Míru a to celkem o dost. Přirážka za výhled nebo za to, že jíte na lodi? Takže, když půjdete do Mariny počítejte s tím, že sáhnete hlouběji do kapsy než v jiné restauraci tohoto řetězce. Celkově, ale určitě doporučuji.

Znáte tuto restauraci a už jste ji navštívili, určitě mi napište jak se Vám v ní líbilo. :)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!