pátek 7. listopadu 2014

Malinový milkshake


Taky se Vám občas stane, že máte den blbec? Tak pro příklad; ráno jedete do školy napsat písemku, na kterou máte pocit, že jste perfektně připraveni, ale když dostanete test před sebe, tak si nejste jisti jestli jste ve správné třídě? Po dopsání testu zjistíte, že jste o jeden bod nenapsali zápočtovou písemku (takže musím napsat opravný test) z předmětu, který by nejspíš vůbec neměl existovat a jestli, tak by ho měl učit někdo kompetentní. (Věřte normálně mám dobré známky a to nejsem žádný ušprtaný šprt, ale právě proto mi to dokáže zhoršit náladu.) A nakonec jedete domu a místo cesty, která normálně trvá 25 minut jedete hodinu a půl? A to ani nepočítám to, že jsem ve středu dostala svou první pokutu za parkování. Takže abych se odreagovala šla jsem běhat a co čert nechtěl? Špatně jsem došlápla a šíleně mě bolí koleno. Tak abych si alespoň nějak zpříjemnila den, tak jsem si udělala toto milkshake a hned je mi lépe! Ještě jsem si k milkshaku vzala knížku a už se zase směju, takže jen a jen doporučuji. A to jsem ani nezmínila jak je zdravý, výtečný, dietní a po sportovní aktivitě naprosto k nezaplacení :) Omlouvám se za své zbytečné kecy, které nikoho nezajímají, ale nějak jsem si nemohla pomoct, však to asi taky znáte. 

Suroviny:

  • 3/4 hrnečku malin
  • 2 banány
  • 120 ml mandlového mléka (Samozřejmě můžete použít i kravské, kokosové nebo jakékoliv. Já si nejvíce oblíbila mandlové od Aplro, je sice dražší, ale za tu chuť mi to stojí.)
Postup:
Do nádoby si nakrájíme banány na kolečka a přidáme omyté maliny (vzhledem k tomu, že je listopad, tak jsem použila mražené ;D) a zalijeme mlékem. Potom už stačí jen rozmixovat tyčovým mixérem nebo dát do klasického mixéru. Není potřeba doslazovat, protože banány jsou dost sladké a krásně milkshake dosladí přírodními cukry. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!