Tak posledních pár dní je před námi. Doufám, že se těšíte stejně tak jako já. :)

23.10. pondělí: 50 dřepů
Minulý týden jsme zas tak moc necvičili proto si dnes dáme 50 dřepů...vkuse. Žádné velké pauzy.
A víte jak správně provést dřep, aby vás nebolela kolena? Raději mrkněte tady na to video. ↓

24.10. úterý: Zdravé pečení
Už jste zkoušeli tyhle nejlepší ovesné sušenky? Naposledy jsem je pekla pro Andy, aby měla zdravé mlsání k učení na státnici.

25.10. středa: Posilování břicha
Je sice pravda, že bříško se cvičí hlavně v kuchyni, ale i tak věřte, že posilování na střed těla není ztráta času. Naopak, kromě pevného a hezkého bříška to prospívá i zádům a držení těla.
26.10. čtvrtek: Rozdávejte radost, úsměvy a dobrou náladu!
Úsměv nic nestojí a přesto se lidé smát často zapomínají. Protože prý není důvod. Myslím si, že pro úsměv je vždycky dobrý důvod. Až pojede ráno tramvají zkuste místo zakaboněné tváře nasadit trochu uvolněnější s náznakem úsměvu (úplně řehtat se taky nemusíte, ať na vás zas všichni nekoukají jako na blázna :D). A co třeba někomu pochválit účes nebo ho pochválit jak dobrou práci odvedl?
27.10. pátek: Cardio
Dneska se zase trochu zapotíme. Je mi hroznou záhadou jak může vypadat tak skvěle při cvičen a ještě u něj mluvit. Já vypadám vždy jak zpocená ředkev. :D
28.10. sobota: Ovocná miska ke svačině
Je podzim, to znamená chladné počasí a smrkání všude kolem nás, abychom trochu pomohli naší imunitě si dáme nálož vitaminu C, takže nějakou dobrou svačinku v podobě ovoce s jogurtem.

29.10. neděle: Domácí müsli
Jedna z mých nejoblíbenějších snídaní. Ty v obchodech, ale většinou nejsou nic moc, proto si pojďme udělat vlastní, které bude složeno přesně z těch věcí, které máme rádi my. A jestli doma nemáte troubu, tak si udělejte na pánvi. Tady je recept.

30.10 pondělí: Cvičení na ruce a záda
Být silnou a soběstačnou ženou (nebo mužem) zahrnuje i fakt nošení těžkých věcí, takže pořádně si zamakat na ruce není vůbec od věci.

31.10. úterý: Poděkujte si a zacvičte si yogu
Výborně! Zvládli jste celou tuhle výzvu, tak si můžete pogratulovat a poděkovat. Je to začátek proto, abyste mysleli pozitivněji a začali žít zdravěji. Jestli vás výzva hodně bavila, tak si můžete udělat vaši vlastní na další měsíc.
Ještě než se do toho pustíte si pojďme naposledy společně zacvičit yogu.

2 komentáře

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová