Ahoj a krásné pondělí! Léto se kvapem blíží, a tak jestli stále necvičíte, máte teď skvělou příležitost, protože bikini body nepočká. :D Samozřejmě to neberte tak vážně, hlavně buďte sebevědomé a spokojené takové jaké jste, ale cvičení vám prospěje, takže cvičte! Ne kvůli postavě, ale pro své zdraví, dobrou náladu a síle. :) Ráda bych udělala ještě druhý díl, videí mám v záloze opravdu hodně, tak uvidíme, jak se vám bude článek líbit. ♥


S Cassey během 30 minut hezky procvičíte bříško, zadek i nohy. Jak se může u všech cvičících videí tak usmívat a povídat mi zůstává záhadou. :D

Tento HIIT na 30 minut vás naprosto dostane. Budete potit krev, ale užijete si to a navíc to uteče jako 5 minut.

Jillian nikdy nezklame! Chvíli nevím zda ji mám nenávidět nebo milovat. :D Ale ten skvělý pocit na konci - k nezaplacení. :) Celé cvičení trvá 25 minut.

Ani ruce bychom neměli opomíjet a tak si na ně můžete dát tuhle super rychlovku - 11 minut.

Yoga není pro žádné bábovky a tady se jak protáhnete, tak si i trochu za posilujete. 30 minut.

Péťa je velkou inspirací pro mnohé z nás. Tentokrát si s ní dáme pěknou makačku na zadek, zmobilizujte všechny své síly. 

Další 25 minutovka se skvělou Jill. Už jste si připravili ručník na otírání potu? :D


Když jsme začala cvičit podle Youtube, PopSugar byla jednou z prvních kterou jsem cvičila a mezi mými nejoblíbenějšími má stále své místo! Tady je 20 minut na celé tělo.

A zase Blogilates - tentokrát 12 minut pro pekáč plný buchet.

A opět video na ruce a záda, vážně nepodceňujte to. Neforemné ruce a faldíky na zádech nejsou moc sexy. A bolívás často záda? Tak je to právě tento důvod, nejvyšší čas začít je posilovat. :)
A jako poslední video tu mám zase yogu, tentokrát na 15 minut pro lepší flexibilitu. Hrozně málo lidí si uvědomuje, jak je důležité se pořádně protáhnout po sportu. Proto zkuste yogu zařadit pravidelně.

4 komentáře

 1. Ahoj,
  moc děkuji za další tipy. Jen mi nějak uniká to poslední video? Nevím proč, ale nevidím ho.
  Děkuji a měj se krásně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klárko, moc děkuji za upozornění. Asi jsem ho nechtěně smazala nebo nevím, kam se zatoulalo. :D Už jsem vše napravila a doufám, že se ti bude dobře cvičit. ♥

   Vymazat
 2. Väčšinu z týchto videí poznám a rada podľa nich cvičím :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že tu můžeš potvrdit kvalitu videí! :D :))

   Vymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!

Contact

© Andrea Mokrejšová