čtvrtek 9. března 2017

Inspirativní blogy

Ahoj a krásný čtvrtek! Minulý článek o inspirativních instagramech, který si můžete přečíst zde, měl hodně pozitivní ohlasy a moc se vám líbil, proto dnes přináším "druhý díl", tentokrát to jsou blogy. Tohle jsou ty, ke kterým se vracím nejraději (nejčastěji), ráda je čtu, inspiruji se fotkami, zážitky, cvičením, recepty, podniky a prostě čímkoli.

lifestyle - A Cup of Style
Lucku a Nicole sleduji asi nejdéle ze všech, jsou to mé naprosto nejoblíbenější blogerky vůbec! Jsou pozitivní, milé, krásné a velmi inspirativní. Je úplně úžasné, jak jsou holky úspěšné v tom co dělají.
Káťu jsem začala sledovat brzy po jejím začátku blogování, začala jsem díky ní častěji pít smoothie, dříve jsem jim zas tak neholdovala, ale ona mě úplně nakopla k tomu občas si je dát. Když přidá recept, je mi hrozně líto, že se nedá prostřednictvím počítače ochutnávat. Její výtvory jsou obrovskou motivací.

fashion - Alexanderplatz
Alex nemá blog příliš dlouho (někdy od září nebo října roku 2016), i tak byla nominovaná do top 10 v blogerce roku, rozhodně právem. Její styl absolutně miluju, je krásná a usměvavá.
fitness - Fit & Fabulous
Andy sleduju zhruba tři čtvrtě roku a její blog miluju. To je prostě člověk, kterýho bych strašně ráda poznala a zašla s ní na kafe nebo jídlo. Mám pocit, že máme hodně podobný náhled na život a její styl psaní mi hrozně vyhovuje. 
travel - Katka Cestuje
Tady se přiznávám, že ač miluju cestování, sleduji pouze dva cestovatelské blogy. Raději si čtu články o cestování od lifestylových blogerek nebo prostřednictvím instagramu, je to prostě pohodlnější. :D  Na Katku určitě mrkněte, je skvělá! 

Sledujete je také? Budu ráda, když mi napíšete vaše oblíbené blogy, určitě jich je mnoho, které neznám a měla bych je znát! :D :) No a příště už se snad budu hlásit s receptem. :)
Mějte krásný zbytek týdne. ♥

5 komentářů:

 1. Andrejko, děkuju moc♥ To mě fakt potěšilo :) Na kafe hrozně moc zajdem! A třeba sedm jídel! :D A.

  OdpovědětVymazat
 2. Sleduji též holky z ACOS a Smooth cooking, dále ještě My cooking diary z food, Malý koutek krásy, Alice in Wonderland a Nehty z Česka z "lakovacích blogů", The Colorful Thoughts outfity a články k zamyšlení. I já se též ráda inspiruju, je tolik super blogů, který neznám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, Nehty z Česka neznám, tak se na něj mrknu, děkuju :)

   Vymazat
 3. Super, taky blogy sleduju a do toho mám ráda ještě Ejvi Freedom a Miu z kissbooku. :)


  Šárka Zelená

  OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!