úterý 7. února 2017

facebook page

Krásné úterní ráno všem! Dnes to bude jen rychlý a informační článek. Včera jsem si založila svojí facebookovou stránku. Ano po dvou a půl letech blogování mám konečně i facebook page. :D Najdete ji pod názvem AndreaMokrejšová a tady je odkaz. Budu moc ráda, když mě tu začnete sledovat, budu vás zde informovat jak o nových článcích, tak i fotkami a krátkými zprávami, které se na blogu neobjeví. Můj blogový instagram (i osobní) se docela osvědčili, tak doufám, že i facebook.
Můžete mě na něm kontaktovat s různými dotazy na zdravou stravu, ráda poradím se skladbou jídelníčku i ohledně sportu (nejsem fitnessačka, jen holka co miluje sport), prostě celkově zdravým životním stylem. Taky mi zde můžete klást různé osobní dotazy (nebo byste chtěli, abych měla ask), dát vědět o čem byste si chtěli u mě na blogu počíst nebo se třeba s něčím svěřit. 
Těším se na každé "to se mi líbí", komentář, vzkaz, dotaz. ♥ 

4 komentáře:

 1. Přidávám se ke čtenářům i na fbc, taky o tom do budoucna uvažuju :)

  OdpovědětVymazat
 2. Teď jsi mi úplně připomněla, že vlastně i já mám svoji FB stránku, jen jsem na ni už hezkých pár měsíců nic nepřidala, možná to napravím :) Každopádně tobě jsem "to se mi líbí" tam ode mě máš :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hehe, no vidíš to. :D Já tvou stránku též sleduji už dlouho, ale je fakt, že teď tma bylo ticho jako po dešti, tak jsem zvědavá, zda ji ještě budeš používat. :)

   Vymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!