středa 28. prosince 2016

Jaký byl rok 2016?

Krásný čtvrtek všem! Takhle na závěr roku je fajn trochu zapřemýšlet nad tím jaký celý rok byl, co se událo a co přinesl. Je to takové příjemné zhodnocení a rekapitulace, člověk si hned uvědomí za co může a má být vděčný. :)


Leden
Ten se nesl především ve stylu učení, zkouškové bylo v plném proudu a naštěstí taky úspěšně odešlo. :D

Únor
Byla jsem poprvé na praxi. Byla jsem několikrát lyžovat a navštívila i pár plesů.

Březen
Moje mamka, babička, brácha a strejda slavili narozeniny (50, 80, 23, 55), ano jsme jediný vyvrhel co má narozeniny v srpnu. :D

Duben
Zaběla jsem svých prvních 20km, byla jsem v Národním na Jakubínovi od Dvořáka. Taky jsem byla na medické párty s přízviskem ugly tshirt a ačkoliv nejsem úplně partygirl, tak to bylo super. A dostala jsem první pokutu za rychlost a s fotkou! 

Květen
Zavalila jsem se pod peřinu anatomických obrázků, atlasů, učebnic a výpisků, posledního května jsem to vše zakončila zkouškou za Ačko. Hip, hip, hurá!

Červen
Prázdniny začaly! Konečně zasloužené volno a lenošení. Taky proběhlo focení na farmě. A byla jsem poprvé na svatbě.

Červenec
Odchodila jsem další dvě praxe a navštívila jsem nejkrásnější Barcelonu.

Srpen
Odletěla jsem na 3 týdny do Anglie, do Brightonu, na jazykový kurz. Naprosto skvělý měsíc! S mamkou jsem navštívila Londýn a oslavila své 21. narozeniny.
Bohužel v tomto měsíci nás navždy opustil můj milovaný králíček Barney, byl součástí rodiny, i když o tom jen píšu, mám husí kůži.

Září
Poslední měsíc prádznin, který jsme náležitě provýletovali.


Říjen
Začala škola a každodenní brzké vstávání. Těšila jsem se, ale mít ještě chvíli prázdniny a nemuset se učit by mi taky nevadilo. :D

Listopad
Listopad se nesl ve stylu začínání s učením na předtermíny, čtení knížek, shánění dárků a sportu.


Prosinec
V prosinci k nám do rodiny přibyla mallá morčecí holčička Chantal. Můj synovec oslavil první rok života. Prožili jsme krásné svátky, já bohužel bez jídla, protože jsem byla nemocná, ale komu se povede o Vánocích zhubnout žejo - radši bych to jídlo! :D
A jaký byl váš rok? 
Ať už byl jakýkoliv přeji, aby 2017 byl plný nových zážitků, příležitostí, skvělých lidí a spokojené nálady!