pondělí 21. listopadu 2016

last week in picturesAhoj všem! Už dlouho tu nebyl článek, který by shrnoval co jsem v poslední době dělala, tak se to pokusím v tomto napravit. Teď už mám za sebou první zkoušku druháku - mikrobiologie a imunologie, tak snad úspěšně! 
Hned v pondělí jsme s Verčou začaly naší další praxi. Mně se nejvíc líbilo na dětském oddělení, dělat bych to asi nemohla, ale zajímavý to teda je! :D 
Takový krásy máme ve škole - naše oblíbené Albertovské schody a východ slunce.
Popraxo-školní cappuccino ve vánočním kelímku ❤️
Recept na tyhle skvělý kešu mokřenky čekejte ve čtvrtek! :)
Samozřejmě jsem hodně jedla a dělala si fotogenický (a výýýborný) snídaně.
Stáhla jsem si Fantastická zviřata a kde je najít a přečetla ji jedním dechem, teď už jen film. Viděli jste, co na něj říkáte?
Zase jsem jedla. :D
Když na benzínce mají Costa automat, proč ho nemůžeme mít i ve škole? Místo toho jsme odkázáni na hnusnou kelímkovou "kávu". 
Tak nějak tak to vypadalo při focení outfitu na Orlíku. :D
Když jsem se neučila a nejedla, tak jsem běhala a 17.listopadu jsem se zúčastnila běhu za pravdu, lásku a svobodu. 

Nevím v jakém stavu bude tento článek, ale bohužel mi začala zlobit technika. Musela jsem dát notebook na reklamaci, kvůli baterce, což by nebyl takový problém, mám ještě stolní PC nebo mamky ntb. Jenže nám v neděli odešel i modem, takže nefunguje wifi, článek proto píšu na mobilu, v úterý už snad wifi poběží, ale doufám, že bude článek čitelný. :D Kdyžtak to prosím omluvte. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!