čtvrtek 21. dubna 2016

PERFECT DAY


Občas je toho na každého trochu moc a je nutné si odpočinout a vypnout. Sice je mi jasné, že až zase přijde zkouškové potřebovala bych takový den každý den, ale teď mi bodnul jako sůl. 
A minulý patek byl přesně tenhle den. Nejdřív jsem začala avokádovou snídaní - geniální kombinace! S Verčou z blogu Hungry like a shewolf jsem si zašly na brunch do Cacao Prague na úžasnou acai... konečně i my ji ochutnaly a víte co? Nechápeme jak jsme bez ní mohly žít tak dlouho :D K acai dostanete nakrájený banán a výbornou granolu ♥ Jestli váháte, tak přestaňte a vyražte tam :D K pití můžu doporučit marocký čaj nebo cappuccino. :)
Po snídani jsme si zašly zacvičit do parku a byla to paráda, takže jsem se dohodly, že budeme chodit každé úterý hned po škole, ještě s Anet (naše spolužačka). Na oběd jsme si zašly do Herbivore, kde krom absolutně nádherného interiéru je velmi milá obsluha a majitelé. Co se jídla týče "Achhh", to byla taková dobrota a především musím vychválit jejich humus. V životě jsem nejedla lepší. 

Celý den jsme zakončily procházkou a čajem v Sacra Coure s výhledem na celou Prahu. Tak to byl zestručněně náš den. Už jste navštívili Herbivore nebo jedli acai? :)


8 komentářů:

 1. Úplně jsi na mě přinesla pohodu z tvého dne! Občas je takovýhle relax fakt potřeba :)

  Zve Tě na mojí giveaway!
  Giveaway

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za milý komentář a za pozvání do GA ♥

   Vymazat
 2. Jsem jediný člověk, na světě, co neochutnal acai :D Ale napravím, jsem zvědavá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě neváhej a jdi zkusit. Je to pecka ♥

   Vymazat
 3. aaa pecka :) to sem zas dostala chuť na acai! :D musime brzy zopakovat ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Tyjo, vypadá to super :) Do Herbivore chci už dlouho zajít, mám to poměrně kousek, ale nikdy se nějak nikomu nechce :( :D
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak klidně vyraz sama stojí to za to! Třeba se tam potkáme. :)

   Vymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!