pondělí 14. března 2016

#CTUPRORADOST


Ahoj všichni, krásné pondělí a úspěšný start do nového dne! Podle nadpisu je vám asi jasné, že dnešní článek bude o čtení. Miluju čtení, miluju knížky asi všeho druhu. Letos jsem si dala předsevzetí, že budu víc číst. A aby se mi to lépe (lehčeji) plnilo, řekla jsem, že každý měsíc přečtu alespoň jednu knížku, přeci jen nemám tolik volného času a o zkouškovém to už vůbec nešlo. 

Proč Vám o tom, ale píšu. Trošku mě trápí, že se v dnešní době tak málo čte. Proto bych Vás chtěla vybídnout, abyste zkusili jako já každý měsíc přečíst knížku, vyfotili a přidali příspěvek na instagram, kde fotku označíte popiskem #ctuproradost nebo označili můj instagram. Nebo mi pak napsat do komentářů, že něco čtete a že jdete do této výzvy se mnou. Uděláte mi tím radost.  :)
Taky jsem si říkala, že bych sem mohla každý měsíc psát o tom co jsem přečetla a jestli to doporučuji dále a tak podobně, bavilo by Vás to?

Můžete mi doporučit nějakou knížku, o které si myslíte, že bych si ji měla přečíst? Máte něco rozečteného?

Za leden jsem přečetla If I Stay od Gayle Forman (četla jsem ji v češtině), tu jsme dostala k Vánocům od přítele. I když to není zrovna oddechové téma, tak celkově byl řekla, že se u knížky dá skvěle odpočinout, není vůbec dlouhá a děj má spád, takže ji máte přečtenou hned.
V únoru jsem četla knížku Podivný případ se psem od Mark Haddon. Četla jsem ji jednou s mamkou asi v 9 letech a dost z toho jsem zapomněla. Asi bych ji nedoporučila někomu komu je 9, ale jinak pro mě jedna z nejlepších knížek, které jsem kdy držela v ruce.  

V březnu jsem zatím přečetla Žabci a filosofové od F.S.Fitzgerald a "čtu" Sladký život bez cukru od od Sarah Wilson. Také mohu jen a jen doporučit. 

1 komentář:

  1. Fitzgerald je výborný vo všeobecnosti, má pekné napríklad poviedky :) a super nápad, ja na čítanie momentálne veľa času nemám. no dúfam, že to rýchlo napravím.
    http://bonesincouture.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!