pondělí 1. února 2016

OBLÍBENCI | LEDEN1. pečující kosmetika - čokoládový sprchový gel
Tak ten jsem dostala od k Vánocům (dobře dostala ho mamka...) a je super. Tak krásně čokoládově voní. Takže vždy když jsem přišla ze zkoušky, za odměnu následovala vana s tímto čokoládovým sprcháčem a relax. 
2. dekorativní kosmetika - burgundy rtěnka
Tato rtěnka je ze Sephory a naprosto jsem si ji zamilovala. Vypadá elegantně, ale nadruhou stranu je vcelku výrazná, takže hezky zvýrazní i ten sebejemnější makeup a já normálně ani jiné nenosím.
3. oblíbený kousek oblečení - králíčková košile
Tak tuhle košili jsem také dostala k Vánocům. Protože mám doma dva králíčky, tak jsem tak nějak ujetá na všechny věci s králíčky. A tahle košile nejen, že má úžasný střih, ale ještě k tomu nosí štěstí! (A ty dva vedle té misky -ten ze předu a zezadu- vypadají úplně přesně jak moji králoušové) :D
4. parfém - chloé love
Tento parfém mám už sice delší dobu a vždy jsem ho milovala, ale teď na zimu ho nosím každý den. Jen tenhle, jinak je dost střídám. 
5. jídlo - mandlové máslo
Šufánkovo mandlové máslo, koupila jsem si ho za odměnu, že jsem složila asi tu nejtěžší zkoušku (a za Áčko!), už je skoro pryč. Výborný, výborný a ještě jednou výborný. Už jste ho zkoušeli?
6. zážitek - focení a uveřejnění prvního outfitu
Můj oblíbený zážitek z ledna je první focení outfitu na blog. Najdete ho tady. Nejenže mě to moc a moc bavilo, ale ještě k tomu jste na něj psali krásné ohlasy, což je pro mě ta největší odměna.

7. oblíbená písnička - Terapeut
Taky to není žádná novinka, ale ta pasáž ...dva týdny ležím v knížkách, snad ne marně, profesor povídá "přijďte příště" chladně... mě vždycky pobaví. A celkově je ta písnička moc pozitivní a uklidní mě při tom učení. Navíc Pavla Caltu znám z tábora, už je to hodně dávno, ale i tak ho ráda podpořím a jeho video sdílím. :)

A co vy, jaké jsou vaši oblíbenci? :)

2 komentáře:

  1. To mandlové máslo chci :) Leden se nesl jen ve znamení učení, takže mohu jmenovat jen oblíbence z jídla: čokoládu :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Haha to jsi mě pobavila :D Myslím, že takových by se nás tu našlo víc. :) :D

      Vymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!