středa 17. února 2016

LAST WEEK in PICTURESAhoj, ahoj! Tak jak to tedy bylo minulý týden? V pondělí se nestalo nic výjimečného, byla jsem mamce koupit dárek k narozeninám ve Swarovski (plánuji článek o tom co ji budu dávat). 
V úterý jsme byla na své poslední zkoušce za zimní semestr a pak následovala odměna  v podobě sushi s přítelem a zakončili jsme to drinkem v bowling baru. 

Ve středu jsme byli s přítelem fotit tenhle outfit a také na maturitním plese jeho mladšího bráchy (našeho bývalého gymplu), který jsme si parádně užili.

čtvrtek, pátek a sobotu jsem strávila s mým synovcem a švagrovou, chodili jsme na procházky, bohužel byli i na pohotovosti, ale vše dobře dopadlo a bylo to skvělý trávit tolik času s tímhle úžasným človíčkem. ♥

V sobotu v osm večer na mě zvonil kurýr a co mi nepřivezl? Kytici růží, přítel je totiž pracovně ve Velké Úpě, takže mi květiny alespoň poslal..to ještě nevěděl, že i já se ho chystala překvapit v neděli...
No a moje překvapení v neděli byla jeho návštěva a k tomu i lyžovačka. Přítel měl velkou radost z tý návštěvy, navíc počasí nám nakonec přálo a já si i krásně zalyžovala.
Tenhle týden už se začínám učit na další test z anatomie (no jo, jen jak jsem přestala, tak už zas začínám :D), chodit na praxi a věnovat se synovečkovi. 
Jaký byl Váš týden? :)

5 komentářů:

Děkuji za přečtení a Váš komentář!