pondělí 22. února 2016

BEGINNINGS OF CHANGES

 Ahoj, dnes to bude jen takový krátký článek o změnách, které na blogu proběhly (a třeba jste je i zaregistrovali) a snad proběhnou i další. :)
Změny začaly od ledna tohoto roku. První změnou byla změna loga. Možná si ještě pamatujete tohle logo, mě osobně se moc líbilo, ale měla jsem v plánu změnit zaměření blogu a k němu se toto logo prostě nehodilo, protože odkazovalo pouze na foodblog.
Druhou změnou tedy bylo zaměření blogu. Zatímco dřív byl blog pouze o jídle, tedy foodblog, tak nyní je spíš lifestylový. Zaměření blogu jsem změnila na popud svých kamarádek a přítele, kteří říkali ať fotím outfity a tak dále. Nejdříve jsem se bála to zkusit, protože je to něco úplně jiného a bála jsem se i reakcí. Nakonec jsem do toho ale šla a nelituji jediného článku. Komentáře co od vás čtu jsou skvělé a povzbudivé, navíc mě to moc a moc a moc a moc baví. Díky moc!
A třetí změna, ze které mám momentálně největší radost je název blogu a doména. Dříve se blog jmenoval dobrotyoda.blogspot.cz, už dlouho jsem si chtěla koupit doménu, ale nějak jsem se k tomu nedokopala a nakonec jsem za to ráda, protože jinak by se určitě jmenovala Dobroty od A, ale protože jsem měnila zaměření blogu, tak jsem si nyní koupila doménu, která se jmenuje po mě, tedy www.andreamokrejsova.cz

Do budoucna bych chtěla ještě změnit vzhled blogu, ale s tím budu potřebovat pomoc od někoho kdo to prostě umí. :D Pokud někoho takového znáte, nebo jím jste, tak neváhejte psát do komentářů nebo na mail.  :)

Co na změny říkáte vy, líbí/nelíbí, měli jste radši foodblog nebo tento lifestylový blog? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!