úterý 19. ledna 2016

POZOR: TOHLE UŽ NE!

Tiger temple
Ahoj, všechny zdravím. Tohle je velmi spontánní článek, který píšu z důvodu, že jsem viděla video jedné slečny a následně jsem si přečetla celý článek na jejím blogu. Hodně, ale hodně se mě dotkl. A mám potřebu její "poselství" šířit. 
Odkaz na videočlánek.

Asi nemá moc cenu, abych k tomu něco psala, protože jsem v Thajsku nikdy nebyla, ale jestli někdy budu, tak tohle nepřichází v úvahu, abych navštívila či absolvovala. (Upřímně i kdybych nečetla ten článek, tak bych to neudělala, doufám, že je nás víc.)
Prosím přečtěte si ten článek, nebo se koukněte na video a na fotky, kterým je článek doplněn. Jsou hodně silné a tragické. 
Člověk by si měl uvědomit jaké by to bylo, kdyby se to dělo jemu...a pak teprve jednat (jak ti, kteří je týrají, tak ti kteří se s nimi fotí, jezdí na nich...)

Nesnáším lidi (jestli se tak dají nazvat), kteří bijí zvířata a vidí je jen jako zdroj peněz. Ano i to zvíře cítí bolest, ale i štěstí a lásku. 
Jestli doma máte nějaké zvířátko, jděte se s nimi raději pomazlit a pokud ne, i pokud nemáte zvířata rádi, tak jim neubližujte a nepodporujte lidi, kteří jim ubližují!
Neubližujte lidem, neubližujte zvířatům a neubližujte ani sobě!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!