neděle 20. prosince 2015

OBLÍBENÉ VÁNOČNÍ FILMY


Ahoj,
dnes přicházím s rychlím článkem, ve kterém bych Vás chtěla poprosit i o radu. Nejdříve bych Vám však chtěla popřát krásný 4. advent. Také vám to tak uteklo? A těšíte se na Štědrý den? Já teda jo, dárky už mám dávno koupené a od pátku už i zabalené. Hurá! Moc se těším až zasedneme ke štědrovečerní večeři a dáme si skvělé jídlo a budeme se bavit a budeme mít krásnou vánoční pohodu.

Miluju filmy s Vánoční tématikou, ale poslední dobou mi úplně chybí tipy na které se podívat. Takže budu moc ráda, když mi nějaké Vaše nejoblíbenější napíšete do komentářů (prosím, prosím).

Ale abych Vás v celém článku pouze neprosila o laskavost, tak Vám napíšu pár těch mých nejoblíbenějších vánočních filmů. Koukáte rádi na vánoční filmy? České nebo zahraniční?  Určitě mi dejte vědět v komentářích. :)

Popelka
Grinch
Santa má bráchu
Frozen
Sám doma + Sám doma: ztracen v New Yorku
Louskáček
Prázdniny
Vánoce naruby
Anabela
Vánoční polibek

2 komentáře:

  1. Já v poslední době na vánoční filmy moc nekoukám. Ale Popelka je klasika, i když se přiznám, že ji už sleduji jen tak "na půl oka" jako kulisu. Jinak přes den u strojení stromku mám puštěnou TV a docela se mi líbí i taková blbost jako je Shrekoleda, Mamutí vánoce atd :D Prázdniny mám taky ráda, ale zrovna na Vánoce na ně nekoukám a Grinche jsem viděla poprvé teprv nedávno :D

    OdpovědětVymazat
  2. Grinch a Sám doma sú aj moje obľúbené vianočné filmy. :) Vianoce bez nich by pre mňa neboli Vianocami.
    SweetSunshine

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!