čtvrtek 24. prosince 2015

INSTADIARY PROSINEC '15

Veselé Vánoce!
Dnes bych chtěla ukázat jen malou rekapitulaci týdne, který ještě není u konce. Chci Vám popřát krásný Štědrý den. Ať máte něco pěkného pod stromečkem, ale ať najdete pokoj a pohodu s rodinou u stolu. To je totiž nejdůležitější!
Měsíc začal focením, kdy jsme fotili venku, šaty (-2°C), ale bylo to fajn a za odměnu domácí horká limonáda. // Tady připravování prvního vánočního článku pro Vás - datlové kuličky. // Výzdoba mého učícího koutku - na ty knížky nekoukejte. :D
Přišel Mikuláš a s ním i tahle knížka a diář od maminky. // Tady trocha symetrie po ránu. // A víkend na chatě provázelo učení anatomie a latiny. 
Šrocení anatomie přineslo ovoce a tady za odměnu salát z Delmartu. // Učení vystřídal další učení a tady jsem si k němu koupila sváču. // Příprava lastminute dárečků - odkaz tady.
Asi nejdůležitější událost tohoto měsíce. Z mého bratra se stal táta a ze mě teta. 10.12.2015 se narodil Oliver - přejeme Ti všichni hodně zdraví a krásný život! // Příprava cukroví na večer s mýma holkama. // Brunch u nás doma s holkama.
Poslední den školy jsme si se spolužačkama došly na menší posezení, já ho doplnila mrkvovým dortem. // V pátek následovalo balení dárečků, tady jsou. // A v neděli jsem navštívila výprodej holek z A Cup Of Style, odnesla jsem si tři úžasné kousky, skvěle jsem si popovídala s kamarádkama i s holkama samotnýma. Lucko, Nicole jste úžasné!

6 komentářů:

 1. Gratulace k synovci :) A taky k anatomii, neměla jsem ji sice na lékařské fakultě, ale i tak mi dala zabrat :D Fotky krásné, jídlo vypadá skvěle :) Přeju hezké pohodové svátky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že anatomie dá zabrat všude - i když mohla být lehčí (nemusela), tak zabrat dá. Děkuji moc, tobě také krásné svátky. :)

   Vymazat
 2. Moc krásný článek, to jídlo vypadá úžasně a taky si moc užij svátky a volna! A gratuluji k tomu, že jsi teta a hezká náhoda - také jsem se narodila 10.12.! :))
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé to je náhodička, děkuji moc, také si užij volna a sváteční pohodu! :)

   Vymazat
 3. Krásný fotky ,vyzařuje z nich ta správná pohoda :) !
  Výprodej holek z A cup of style musel být skvělý a máš krásný balící papír :) !

  http://runeatandtravel.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké fotky !!! Hodně štěstí do nového roku !! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!