čtvrtek 24. prosince 2015

INSTADIARY PROSINEC '15

Veselé Vánoce!
Dnes bych chtěla ukázat jen malou rekapitulaci týdne, který ještě není u konce. Chci Vám popřát krásný Štědrý den. Ať máte něco pěkného pod stromečkem, ale ať najdete pokoj a pohodu s rodinou u stolu. To je totiž nejdůležitější!
Měsíc začal focením, kdy jsme fotili venku, šaty (-2°C), ale bylo to fajn a za odměnu domácí horká limonáda. // Tady připravování prvního vánočního článku pro Vás - datlové kuličky. // Výzdoba mého učícího koutku - na ty knížky nekoukejte. :D
Přišel Mikuláš a s ním i tahle knížka a diář od maminky. // Tady trocha symetrie po ránu. // A víkend na chatě provázelo učení anatomie a latiny. 
Šrocení anatomie přineslo ovoce a tady za odměnu salát z Delmartu. // Učení vystřídal další učení a tady jsem si k němu koupila sváču. // Příprava lastminute dárečků - odkaz tady.
Asi nejdůležitější událost tohoto měsíce. Z mého bratra se stal táta a ze mě teta. 10.12.2015 se narodil Oliver - přejeme Ti všichni hodně zdraví a krásný život! // Příprava cukroví na večer s mýma holkama. // Brunch u nás doma s holkama.
Poslední den školy jsme si se spolužačkama došly na menší posezení, já ho doplnila mrkvovým dortem. // V pátek následovalo balení dárečků, tady jsou. // A v neděli jsem navštívila výprodej holek z A Cup Of Style, odnesla jsem si tři úžasné kousky, skvěle jsem si popovídala s kamarádkama i s holkama samotnýma. Lucko, Nicole jste úžasné!