pátek 6. listopadu 2015

INSTADIARY | ŘÍJEN '15


Ahoj všem! Říkala jsem si, že by bylo fajn udělat zase oblíbené instadiary. A trochu shrnout říjen, který byl nových věcí plný.

Fotka se Starbucks kelímkem je z prvního dne ve škole - studuji nutriční terapii na 1.LF UK. Měla jsem anginu a tak start do nové školy nevyšel zrovna nejlépe. // S mamkou jsme při nákupu úplnou náhodou objevily tyhle výborné jogurty z ovčího mléka. Už jste je zkoušeli? :)

V říjnu jsme s přítelem poprvé navštívili kavárnu Style&Insterier - já si dala mrkvový dort a přítel řepové brownies. Určitě doporučujeme, krásné prostředí a výborné jídlo i káva. // Ty dortíky se také musí vypotit :P Takže tady jeden z podzimních výběhů na chatě.

V Praze byl také Signal Festival, byli jste? Líbil se vám? // No jo...návštěva Paula se spolužačkami, kdy jsme čekaly na hodinu. Malinová tartaletka. :)

Rána bez kaše si skoro nedokážu představit. Jasně, že je nejím každý den, ale téměř ano. :D Tady zrovna s mandlovým mlékem (bez cukru) od Alpro. // Také jsem navštívila Tiger a krom dalších blbinek jsem si odnesla tyhle krásné a pravdivé vtipné kelímky. 

No a poslední 2 fotky opět snídaně. Momentálně můj oblíbený chia puding. Vlevo s jahodami- recept zde. A v pravo s granátovým jablkem. 

2 komentáře:

  1. Krásné fotky a zamilovala jsem se do toho kelímku z Tigeru! :)
    Young, wild and free

    OdpovědětVymazat
  2. Ten starbucks kelímok je krásny! Škoda že u nás nie je :/
    www.danycuks.com

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!