čtvrtek 26. listopadu 2015

GET TO KNOW ME


Ahoj a krásný den!
Dnes je tu typ článku, který se tu objevuje úplně poprvé - je to TAG. Říkala jsem si, že by bylo asi fajn sdělit vám nějaké nepodstatné informace o mně, které by vám mohly trochu přiblížit kdo vlastně jsem. Tak si udělejte třeba čaj a pustíme se do toho.  :)

1. Nejoblíbenější drink - tak pokud se myslí alkoholický je to určitě mojito. Už několik let. Pokud je myšleno nealkoholický, tak teď na podzim vypadá můj den asi takhle: čaj, čaj, voda, čaj, čaj, čaj, voda. Takže je to určitě čaj. Ráda mám domácí mátový, brusinkový pečený čaj a moc jsme si oblíbila Lipton čaje (blueberry muffin, strawberry muffin, lemon macron).
2. Nejoblíbenější jídlo - to je celkem těžká otázka. Mám moc ráda italskou kuchyni, snad všechny těstoviny co jsem doposud ochutnala, tak mi moc chutnaly. A italské moučníky - ach! Takže asi všeobecně italská kuchyně a ještě šíleně strašně hrozně moc miluju SUSHI! :D
3. Nejoblíbenější kniha - knížek mám oblíbených celou spoustu, ale takové ty "topovky" jsou Velký Gatsby, 1984, Hledání Aljašky, My děti ze stanice ZOO, Kronika ztracené stopy, Harry Potter ♥, Podivný případ se psem.
4. Nejoblíbenější film - The Reader, Harry Potter (zase), Počátek, Titanic, Vlk z Wall Street, Rychle a zběsile, Ženy v pokušení... a miliony dalších, ale vypisovat je asi nebudu. ;D
5. Nejoblíbenější seriál - Přátelé, HIMYM, Teorie velkého třesku, Červený trpaslík, Simpsons a to je asi tak všechno co mě napadá, ale kdybych si asi měla jeden vybrat, tak to budou Přátelé. 
6. Kolik Ti je let - na konci srpna mi bylo 20 let. 
7. Nejoblíbenější sport - na prvním místě je určitě jízda na koni (aby ne, jezdím od svým 5 let, takže tomu se nic nevyrovná), dál je to určitě běh, lyžování a yoga.
8. Nejlepší volnočasová aktivita - ráda trávím čas s přítelem, mamkou a kamarády. Ale pokud jde o to, když jsem sama, tak si ráda čtu, sportuju, koukám na filmy (seriály, YT), vařím a taky se ráda valím. :D
9. Co studuješ - jsem v 1. ročníku na 1.Lékařské fakulty Univerzity Karlovy NUTRIČNÍ TERAPEUT.
10. Kde všude jsi byla na dovolené -za to kde všude jsme se podívala bych chtěla poděkovat hlavně mojí mamce, protože díky ní jsem navštívila mnoho míst (jak už u moře, poznávací, lyžovací), takže děkuji za to, že mi to umožňuje, protože cestování se nic nevyrovná! A bylo to: Kréta, Itálie, Slovinsko, Kypr, Djerba, Madeira, Mallorca, Maroko, Rakousko, Švýcarsko, Sicílie, Malta, Costa Brava, Londýn, Paříž, Oviedo, Amsterdam, Belgie, Lucembursko. Snad jsem vyjmenovala všechno, teď už si asi na nic nevzpomenu. :D

3 komentáře:

 1. Ty koně závidím, já jezdila kdysi asi 5 let, ale přestala jsem, protože tam byli naprosto příšerní lidé a nic jiného poblíž nebylo :( A mojito miluju taky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tomu naprosto rozumím, také jsem se setkala s mnoha lidmi u koní, kteří byli příšerní, ale raději jsme 2 hodiny dojížděla jinam, než abych se jich vzdala :D Každopádně třeba se k tomu zase vrátíš, je to prostě úžasný. :)

   Vymazat
 2. Amazing post dear! You have a wonderful blog:)
  What about folowing each other on Instagram, Bloglovin, Twitter?.. :)

  www.bloglovin.com/blog/3880191

  OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!