sobota 21. listopadu 2015

DOPORUČUJI: SNÍDANĚ

Krásné ráno! Ne každý den je čas dělat si vlastní ovesnou kaši, či smažit vajíčka a nebo je někdo tak trošku líný (minimálně občas každý z nás :D) a tady je pár snídaní, které bych vám ráda doporučila. Ráno je každá minutka dobrá, tak je třeba taky zkuste a nebo už jste s nimi měli zkušenost? Jakou? :)
1. Mixit ovesná kaše - Mixit jsme objevila už před třemi lety a nedám na ně dopustit. Miluju jak jejich müsli, kaše, tak tyčinky a zobání. Nejlepší na tom prostě je, že si ho můžete namíchat vy bez větší námahy, a pokud si nevíte rady prodávají se i mixy namíchané. Navíc si svůj mix můžete sami pojmenovat, Já si tam většinou píši něco jako "Dobré ráno", "Úspěšný den", "Jsi jednička"...
Mixit doporučuji ze všech kaší nejvíc, protože už je plný oříšků a všeho co si do něj necháte namíchat. Za to ty ostatní jsou pouze základ. :)
Tenhle mix jsem zvolila jako ovesnou kaši s kešu oříšky, goji, borůvkami, brusinkami, fíky, pistáciemi.

2. Šestizrnná kaše COUNTRYLIFE - Tu jsem objevila celkem náhodou v obchodě se zdravou výživou. Její obal mi přišel hrozně roztomilý, navíc už to, že je šestizrnná mi přijde velmi lákavé. Tak jsem si jeden balíček rovnou vzala! Nejvíc mi chutnala v kombinaci s mandlemi a bánany - to ji přičítám jako mínus, že si do ni musíte ostatní suroviny přidat sami. Proto u mě MIXIT vítězí. :)
Je tvořena: kukuřicí, pšenicí, ječmenem, žitem, ovsem a jáhly.

3. NOMINA pohanková kaše - Na tu jsme si brousila zoubky už delší dobu, ale nějak jsme ji v Delmartu a Zdravé výživě, vždy po dlouhém prohlížení, nechala. Nakonec jsem se tedy odhodlala :D A určitě nelituji. Stejně jako u předešlé kaše mi přijde nevýhodou, že si do ní musíte přidávat nějaké dobrůtky, protože mě to bez nich nevyhovuje, ale také je velmi dobrá a opravdu zasytí. 

1 komentář:

  1. Děkuji za tipy na snídaně. Já se musím přiznat, že mou snídani trochu zanedbávám a určitě bych jí měla věnovat více času, ale po ránu je času prostě málo. :-) A určitě se podívám po šestizrnné kaši, už jen ten název zní zdravě. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!