pondělí 1. června 2015

INSTADIARY | KVĚTEN '15

Krásné první pondělí v měsíci všem! Rozhodla jsem se, že zkusím udělat článek, jehož koncept můžete vidět na většině blogů. Nevím jestli instadiary budu dělat pravidelně, možná už ho nebudu dělat vůbec, ale tady je prostě na zkoušku. Do komentářů mi dejte vědět, jestli byste chtěli takových článků víc.  :)

 Hned 1.5. jsme odstartovali grilovací sezónu. I na balkóně se dá grilovat. :) / A když už jsme u toho grilování, tak jsme s přítelem udělali domácí burgry (recept najdete tady).

 Od knihkupectví Martinus mi přišla, knížka BODYBOOK a já ji s nadšením přečetla jako nic. Mohu doporučit, chtěli byste recenzi? / Dělala jsem domácí zmrzlinu a servírovala ji stylově v kornoutech (recept zde). 

 S přítelem jsme si zajeli na tuhle výbornou svíčkovou do restaurace Ve Století v Loděnici (10 km od Prahy). / Opět jsem pekla domácí buchty, ke kterým mi voněl šeřík natrhaný z naší zahrady (recept tady).

 Poslendí týden měsíce jsem začala výborným lososem (recept tady). / Také jsem se zúčastnila prvního ročníku The color run, naprostá pecka (článek a video najdete tady).

3 komentáře:

 1. Všechno jídlo vypadá skvěle! Hlavně ty buchty :)
  Color runu jsem se taky chtěla zúčastnit, ale bohužel bydlím na druhém konci republiky a nevyšlo mi to, tak snad příští rok :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný fotky, rozhodně přidávej podobné články častěji! A to jídlo, ňam :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé, the Color run jsem se také chtěla zúčastnit, ale bohužel nejsem v Čechách momentálně :/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!