pátek 27. března 2015

30 denní výzva


I když můj předposlední článek byl o zdravých tipech (tady), tak jsem se rozhodla podstoupit menší 30 denní výzvu. Bude spočívat v tom, že se vrátím ke svým starým stravovacím návykům, tedy těm o kterých jsem psala v článku My healthy tips. Protože od prosince 2014 jsem od nich upustila, a to jsem se do toho nikdy nemusel moc nutit, ale zjistila jsem, že jsem úplně závislá na tom dát si po obědě něco malého sladkého. No a tak je to se vším, kromě cvičení a pohyb, za to bych si dala výbornou! :D Takže jsme se rozhodla, že od zítra tj. 28.3.2015 budu po dobu 30 dní dodržovat jakousi "dietu" (stop eat shit everyday) a budu vám to průběžně monitorovat na blogu, co jsem jedla, jestli jsem zhřešila atd. 
Ještě bych chtěla říct, že po těch 30 dnech nemám v plánu zase začít jíst sladké každý den. Budu zdravý životní styl dodržovat i nadále, ale asi ne tak striktně. ;)  

1 komentář:

  1. Také to dělávám s tím sladkým po oběde. Ale asi bych nezvládla bez toho vydržet 30 dní, mám hrozně slabou vůli a většinou to nevydržím ani týden. Nedávno jsem slyšela o jedné americké dietě, že člověk jí 6 dní střídmě a pak se 7 den nají jak chtějí :D No myslím že já bych ten čas bez sladkého zkrátila na polovinu :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!