úterý 6. ledna 2015

Wishlist 2015


Tento článek jsem asi mohla zahrnout do svých předsevzetích. Je to totiž článek o tom co si přeji v roce 2015 koupit (ne dostat, ale sama koupit). Vezmu to zkrátka nebojte. :D
 1. Jsou to knížky, mám jich hodně vybraných v Luxoru, ale takovou nutností v tento okamžik je Bridget Jones láskou šílená, protože jsem právě dočetla Deník Bridget Jones a Bridget Jones s rozumem v koncích, což jsou dva předchozí díly této knížky. Další knížky jsou např: If I stay, Girl online, kuchařka Mamma mia...
 2. Pak je to tento úžasný foťáček Instax mini od Fujifilm, což je polaroid, který si chci nejpozději do prázdnin koupit, abych mohla fotit zážitky v létě, protože si myslím, že tomu dají trochu zajímavější nádech. :)
 3. Ta káva, než bych si chtěla koupit kafe :D ale chci navštěvovat co nejvíc kaváren, protože nejčastěji chodím do Starbucks, Cafe StandardCafe Neustadt a tak, takže si vytyčuji například Můj šálek kávy, I need coffe, cukrárna Alchymista, Mama coffee, (zde jsem byla jednou, tak ještě aspoň jednou ať Vám tom můžu napsat). :D Také jsem chtěla zajít do Nostalgické myši, ale ta je nyní trvale zavřená a budou ji stěhovat :/ Máte nějaké typy na kavárny v Praze? :)
 4. Další je kabelka Selma od Michael Kors. Jednu už jsem měla, ale bohužel se mi rozbila, ale stejně si chci koupit novou! :D
 5. Rolák s hodně vysokých límcem asi v béžové barvě :)
 6. Sluchátka od Happy plugs, taky beru jako nutnost! A teď známé a moderní svíčky od Yankee candle, takže až budu ochotná do nich investovat, tak si určitě nějakou pořídím - asi malinovou nebo tuhle strawberry ice cream nebo co to je :D
 7. A nakonec sada na creme brulee, tu si taky moc přeji, protože creme brulee mám strašně moc ráda a navíc bych Vám konečně chtěla udělat recept. :)
Ten otazník je tu protože nevím, jestli mám založit stránku na Facebooku Dobroty od A, teď má snad každý blog i svou stránku na FB, ale já si tím prostě nejsem jistá, zatím Vás není tolik trvalých čtenářů, abych ho zakládala, ale taky by mi to mohlo mnoho čtenářů přivést. Takže by mě zajímal i Váš názor, budu ráda za jakýkoliv komentář a názor. Děkuju :)))

5 komentářů:

 1. Myslím, že blog máš celkem rozjetý a proto není proč si FB stránku nezaložit, je opravdu fakt, že by ti mohla přivést spousta nových čtenářů :)
  Jinak kavárnu mohu doporučit La Boheme Cafe na Vinohradech, určitě se ti zalíbí nejen pro krásný interiér, ale i vlastní kávou

  http://www.bramburkovatyna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za moc milý komentář a názor, určitě dám na tvou radu. :) A děkuji i za nápad s kavárnou, přidám ji na můj to do list. :)

   Vymazat
 2. Máš moc skvelý wishlist, happy plugs by som si tiež dobudúcna chcela kúpiť, no keďže mi zatiaľ skvelo hrajú sluchátka od Samsungu (čo môžem povedať, že som zatiaľ na lepšie slúchatka nenarazila) tak to neplánujem. :-)
  Tiež by som si chcela kúpiť nejaký ten rolák, pretože od čias keď som bola malá sa mi to znechutilo a odvtedy som to v skrini nemala. :D
  Stránku si určite založ! :-)
  Dijoun&Klaudi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi zatím skvěle hrají sluchátka od samsungu S3 (i když už mám iPhone stejně je používám :D), ale prostě chtěla bych si je pořídit :D A přesně s tím rolákem mám stejný problém :D, opravdu o tom vážně začínám uvažovat s tím FB, asi se vážně odhodlám. :)

   Vymazat
 3. Pár želaní máme rovnakých, napríklad Yankee sviečku, slúchatká alebo kabelka od MK by bola tiež skvelá... pekný wishlist :-).
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!