úterý 30. prosince 2014

Předsevzetí 2015

Do konce roku zbývá už jen jediný den a s tím přichází novoroční předsevzetí pro rok 2015! Ano, ano je to klasika, asi všichni si dáváme předsevzetí a zas tak moc jich nedodržujeme :D Proto se snažím dát si jich málo a nějak alespoň částečně je dodržovat. 1. Zlepšovat se ve focení a věnovat se blogu:
No co k tomu dodávat, ve focení se chci hodně zlepšovat, protože mě to opravdu hodně baví, ale ne vždy je výsledek takový, jaký bych si představovala. :( A věnovat se blogu, představovala bych si to tak, že bych chtěla napsat, alespoň 2-3 články každý týden, což je splnitelné a zároveň by mi to nemělo sežrat tolik času, jako kdybych přispívala každý den.


2. Škola:
To se asi najde na většině novoročních předsevzetích. U mě to konkrétně znamená, udělat zkoušku z matiky (jsem na VŠ). Už mám všechno splněno díky předtermínům, ale z matiky mám pouze zápočet, takže ještě zkoušková písemka a nakonec ústní zkouška. Takže to snad zvládnu. A k tomuto bodu se řadí ještě další předsevzetí (velmi důležité!!!) - minulý rok po maturitě jsem se bohužel (o dva body) nedostala na medicínu a nakonec jsem skončila na VŠCHT, ale tuto školu studovat nechci a na medicínu se hlásím znovu, tak mi držte palečky! Díky :D


3. Dodržovat healthy lifestyle & cvičit:
Tak vzhledem k tomu, že zdravé jídlo mám velmi ráda a i mě velmi baví sport (ty endorfiny :D) tak to pro mě nebude takový problém, ale stejně si to na svůj seznam prostě dám! 


4. Víc číst v češtině i angličtině a koukat na filmy:
Tak čtení je můj velký koníček, ale nezbývá mi na něj tolik času kolik bych chtěla. Takže chci zase začít hodně číst a to i v angličtině, abych se zlepšovala ve slovní zásobě (doporučuji). :) No a filmy, ty miluju, ale v poslední době koukám spíš na seriály a videa na youtube, takže to také chci napravit.


5. Víc šetřit:
:D No neříkám, že nešetřím, ale asi bych mohla být i trochu šetrnější a 2x si rozmyslet než si něco koupím, už se mi párkrát stalo, že jsem si něco koupila (nejen oblečení) a nakonec jsem ho ani jendou nevyužila.

6. Myslet víc pozitivně,smát se, relaxovat, dělat si čas pro sebe a pro svého přítele:
Co k tomu dodávat?

Koukala jsem na svá předsevzetí z minulého roku a koukám, že se mi je docela podařilo dodržet. Takový můj malý tip je vytisknout si předsevzetí v pár bodech a zarámovat jej nebo dát na nástěnku, abyste na ně v průběhu celého roku viděli a nezapomínali. CO vy a vaše novoroční předsevzetí? Daří se Vám je držet? Určitě napište do komentářů.
A přeji všem krásný NOVÝ ROK!


1 komentář:

  1. Úplne super ! Podobné predsavzatia som si dala aj ja:-)
    http://romanacserhelyi.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!