středa 26. listopadu 2014

Pizza Coloseum

Jak už jsem jednou řekla, italská kuchyně to je moje. Proto jsem se rozhodla napsat vám recenzi na jednu pražskou pizzerii, kterou naleznete na mnoha místech (Anděl, I.P.Pavlova, Průhonice, Václavák, atd.). Takže naleznout ji zkrátka není těžké, ano mluvím o Pizza Coloseum. Tentokrát jsem byla na Andělu, obsluha je milá, dají vám vybrat zda chcete sedět v kuřácké nebo nekuřácké části. Klasicky vám přinesou chléb s domácím máslem, což je v pizzeriích samozřejmostí.


Jídlo mají výborné, doporučila bych snad každé těstoviny, pizzu jsem zatím žádnou neochutnala (jsem prostě těstovinová :D), ale jak gnocchi tak špagety, penne ... mohu na 100% doporučit. Buďte opatrní s výběrem carbonara, většinou jsou vynikající, ale už asi dvakrát se mi ,,poštěstilo" mít je celkem dost přepepřené. Ale to byla výjimka potvrzující pravidlo ;)


Tentokrát jsem si dala zelený čaj, ke kterému dostanete 2 sáčky hnědého cukru. K jídlu jsem si dala pouze kuřecí vývar s domácími nudlemi. MŇAM!!! Kamarádka si dala právě ty carbonara a byla spokojená.

Už tuto pizzerii znáte? Pokud ano, jak se Vám líbí? A jestli ne, tak ji vyzkoušejte a pak se ozvěte, jaký na Vás udělala dojem. :)2 komentáře:

  1. Ja som teda zatiaľ v Prahe bola asi 2x, ale keď tam najbližšie pôjdem, tak snáď na ňu natrafím! Ďakujem za tip! :-)
    Dijoun&Klaudi

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!