pondělí 24. listopadu 2014

Mandlové mléko


Hezký pondělní večer všem čtenářům. Dnes jsem se rozhodla udělat recenzi na mandlové mléko, které poslední dobou hodně piji a napsat vám proč. V podstatě ani nevím, mléko mám velmi ráda jak kravské, kozí i sójové, a když jsem v obchodě viděla v regálu Alpro i mandlové mléko, které bylo se slevou, hned jsem po něm sáhla! Mandlové mléko používám do kávy, smoothies a nebo ho piji jen tak. 

Proč bych ho doporučila?
Pro  lidi, kteří trpí alergií na laktózu bych ho velmi doporučila, ale to bych asi nerozebírala, protože věřím, že už ho většina z nich vyzkoušela. Ale z mého pohledu především oceňuji jeho chuť, mandle sice úplně nevyhledávám, ale tohle je tak skvělé!! Je sladoučké, ale ne tak, že bych se ho přepila. A i přes nasládlou chuť je málo kalorické (na 100ml 48 kcal, což je méně než má i odtučněné mléko 78kcal). Pokud si ho dáte do kávy, dodá to kávě opravdu výbornou chuť a vůni. Dále pomáhá neutralizovat vnitřní prostředí těla, obsahuje vitamín E, obsahuje málo tuků atd. 
Proč bych ho nedoporučila?
Asi není nic co by mě k tomu vedlo. Jediné co vás může odradit je cena, ale v případě, že ho nebudete jíst každý den k müsli a tak, nebude to takový problém. ;)

Určitě ho vyzkoušejte a pak mi dejte vědět, jak vám chutná. :)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!