pondělí 8. září 2014

Bisos


A pokračuje série článků na téma "Kam v Praze". Tentokrát jsem navštívila restauraci Bisos kousek od Riegerových sadů. Ceny nejsou zrovna nejnižší, ale jídlo je velmi chutné a zdravé, co bych také asi čekala od tapas baru a restaurace.

Otevřeno mají i o víkendu a můžete sedět jak v příjemném prostředí uvnitř, tak na "zahrádce" - malá dřevěná verandička na chodníku. Obsluha byla velmi milá a pohotová, což pro mě hraje velkou roli. Moc se mi líbil jejich design - k jejich ubrusům, které mi přišli úplně dokonalé, byly ve stejném obalu i jídelní lístky. Místo popelníku bylo možno si vzít mušli - já jako nekuřák to sice nevyužiji, ale přišlo mi to stylové vzhledem k celkovému duchu restaurace.

K jídlu jsem si dala bramborovou tortillu se salsicciou a rajčaty a k tomu neperlivou vodu. Tortilla stála 75 Kč a byla moc dobrá, opravdu doporučuji, co mě zklamalo (nebo spíš nepřekvapilo) byla cena obyčejné vody -35 Kč, ano vím je to v podstatě klasická cena, ale mě tohle naprosto rozčiluje. Kamarádka si dala pouze pití a to domácí čaj s pomerančem, limetkou a broskví. NAPROSTO SKVĚLÝ, sice za 55 Kč, ale i tak si myslím, že za to stojí ho zkusit. :)

Celkové hodnocení - doporučuji vyzkoušet, ale asi to není restaurace na každodenní stravování pro ty z nás, kteří nepoužíváme fialové bankovky jako kapesníky :D 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za přečtení a Váš komentář!